Leczenie zaburzeń erekcji jest ważne, ponieważ:

  • Pozwala choremu na nowo podjąć normalne pożycie płciowe.
    Leczenie pozwala partnerom znów cieszyć się aktywnością seksualną. Udowodniono, że ludzie regularnie uprawiający seks zachowują lepszą kondycję fizyczną i psychiczną.
  • Poprawia jakość życia i relacje w związku.
    Zaburzenia erekcji to nie tylko problem fizyczny – niepowodzenia w tej sferze rzutują na stan psychiczny mężczyzny i jego związki z innymi ludźmi. ZE mają ogromny wpływ na jakość życia i relacje z partnerem. Leczenie łagodzi problemy związane z zaburzeniami wzwodu i spowalnia ich postęp, a także zwiększa pewność siebie i samoocenę mężczyzny, co jest warunkiem poprawnych kontaktów z partnerem.
  • Może doprowadzić do odkrycia chorób towarzyszących, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
    Wyniki badań pokazują, że zaburzenia erekcji mogą być wczesnym znakiem ostrzegawczym rozwijającej się cukrzycy lub chorób sercowo-naczyniowych, które nieleczone mogą w późniejszym stadium prowadzić do zawału mięśnia sercowego lub udaru. Szukając przyczyn zaburzeń erekcji, lekarz przeprowadza badania pod kątem tych chorób i, jeśli zajdzie taka potrzeba, rozpoczyna właściwe leczenie.

Aby mieć pewność, że ZE oraz choroby współistniejące są leczone prawidłowo, ważne jest, by udać się do swojego lekarza i zasięgnąć jego porady.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem o swoich problemach z erekcją
Krka, d. d.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto